İl Kültür Ve Turizm Müdürü Tansel Tokmak Oldu

Niğde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne öğretim görevlisi Tansel Tokmak atandı.İl Kültür ve Turizm Müdürü olan Tansel Tokmak, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün mastır planı olmadığını ve en kısa sürede mastır planı yapılacağını...

İl Kültür Ve Turizm Müdürü Tansel Tokmak Oldu
Niğde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne öğretim görevlisi Tansel Tokmak atandı.
İl Kültür ve Turizm Müdürü olan Tansel Tokmak, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün mastır planı olmadığını ve en kısa sürede mastır planı yapılacağını söyledi. Tokmak ayrıca, “2 Ekim tarihinde Kültür ve Turizm İl müdürü olarak atandım. Memleketimizde yapılması gereken kültürel ve turistik çalışmaların neler olduğunu planlayarak hızlı bir şekilde yıllardır ihmal edilen bu konularda çalışıp ilk planla şehrimize gelecek olan yerli ve yabancı turistlerin sayılarını artırarak Niğde’mize bir katma değer üretmeye çalışacağız. Bununla ilgili kamunun değişik kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmalar yürütüp projeler hazırlayacağız. İnşallah en kısa zamanda Niğde’yi turistik anlamda, kültürel anlamda layık olduğu yere getireceğiz” dedi.
Tokmak sözlerini, “Kültür ve Turizm anlamında mastır planının olmadığını biliyoruz. İlerde neleri yapabileceğinizi bilmeden bir yere varamazsınız. Bu mastır planını da 5-10 yıllık Niğde’nin turizm açısından neler yapabileceğimizi hesaplayacağız ve mastır planını hazırlayacağız” diyerek tamamladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327