İl Milli Eğitim Müdürü Altınkaynak, Bozüyük’te Dönüşüm Çalişmalarini İnceledi

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ve Müdür Yardımcısı Coşkun Bakırtaş, Bozüyük’te okul dönüşümleriyle ilgili incelemelerde bulundu.Altınkaynak’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş de eşlik ederek yapılan...

İl Milli Eğitim Müdürü Altınkaynak, Bozüyük’te Dönüşüm Çalişmalarini İnceledi
Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ve Müdür Yardımcısı Coşkun Bakırtaş, Bozüyük’te okul dönüşümleriyle ilgili incelemelerde bulundu.
Altınkaynak’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş de eşlik ederek yapılan düzenleme ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Altınkaynak, dönüşüm sonrasında yeniden şekillenen Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu, Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu ve Zehra Ulusay Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerindeki onarım ve taşınmaları yerinde inceledi. İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, "Öğretmen ve idareci arkadaşlarımızın fedakar calışmalarına şahit olduk. İnşallah 15 Eylül’de eğitim öğretimi bu kadar dönüşümden sonra sorunsuz bir şekilde başlatacağız. Bu dönüşümün sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında emeği geçen başta İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ve fedakar çalıma arkadaşlarına çok teşekkür ediyor, kendilerine kolaylıklar diliyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327