İL ÖZEL İDARESİ ŞUBE MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Düzce İl Özel İdaresi Şube Müdürleri toplantısı Genel Sekreter Muharrem Tozan başkanlığında bir araya geldi.Toplantıda kurumun 2014 yılı içindeki faaliyetlerinin bir değerlendirilmesi yapılarak, her birimin gerçekleştirdiği iş ve işlemlerin...

İL ÖZEL İDARESİ ŞUBE MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI
Düzce İl Özel İdaresi Şube Müdürleri toplantısı Genel Sekreter Muharrem Tozan başkanlığında bir araya geldi.
Toplantıda kurumun 2014 yılı içindeki faaliyetlerinin bir değerlendirilmesi yapılarak, her birimin gerçekleştirdiği iş ve işlemlerin faaliyet raporu haline getirilmesi kararlaştırıldı.
2015 yılında birimlerce yapılacak tüm iş ve işlemlerin, faaliyetlerin, gerçekleştirilecek ihalelerin zamanında yapılması için hassas davranılması gerektiğinin altı bir kez daha çizildi.
Toplantıda ayrıca her birimin birbiriyle koordineli biçimde çalışması, gerçekleştirilen her çalışmanın kurumun resmi internet sayfasında yayınlanması ve böylece kurumun vizyonu içerisinde yer alan saydamlık ve hesap verebilirlik ilkeleri çerçevesinde vatandaşların yapılan tüm çalışmalardan haberdar edilebilmesi için hassasiyet gösterilmesi vurgulandı.
İnteraktif bir biçimde gerçekleştirilen toplantıda, birim müdürleri görüş ve istekleri dinlendi; karşılıklı dilek ve temennilerle toplantıya son verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327