İlçe Müftüleri Pasinler’de Toplandı.

Erzurum’a bağlı tüm İlçe Müftüleri İl Müftüsü Hasan Çınar başkanlığında Pasinler’de toplandı.Erzurum’un Pasinler İlçe Müftülüğü, Eylül ayı ilçe müftüler toplantısına ev sahipliği yaptı. Kaymakamlık toplantı salonunda...

İlçe Müftüleri Pasinler’de Toplandı.
Erzurum’a bağlı tüm İlçe Müftüleri İl Müftüsü Hasan Çınar başkanlığında Pasinler’de toplandı.
Erzurum’un Pasinler İlçe Müftülüğü, Eylül ayı ilçe müftüler toplantısına ev sahipliği yaptı. Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan toplantıya başkanlık İl Müftüsü Hasan Çınar yaptı. Toplantıda müftüler, 2014 -2015 Eğitim Öğretim yılının başlaması dolayısıyla kuran kurslarının uygulama esasları, 2014 yılı vekâlet yoluyla kurban kesim organizasyonu gibi konular görüşüldü.
Toplantıda ayrıca 2014 yılı 4. Dönem vaaz irşat döneminde “Camii ve Gençlik” konusu detaylı bir şekilde görüşüldü. Müftüler toplantı sonrası Pasinler İlçe Müftülüğü tarafından yemek verildi.
Erzurum İl Müftüsü Hasan Çınar, "Rutin halde yapılan toplantılarımızı her ay bir ilçemizde yapıyoruz. Bu ayda Pasinler ilçemizde yaptık. Toplantımıza katkı sağlayan Pasinler Kaymakamlığına ve Pasinler İlçe Müftülüğümüze teşekkür ederim." dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327