İlkadim’a Basın Müzesi

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti. Atalay, "İlklerin şehri İlkadım’da bulunmak onur ve gurur verici" dedi.Bir dizi ziyaretler için Samsun’a gelen Basın İlan Kurumu Genel...

İlkadim’a Basın Müzesi
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti. Atalay, "İlklerin şehri İlkadım’da bulunmak onur ve gurur verici" dedi.
Bir dizi ziyaretler için Samsun’a gelen Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti. Ziyarette, Samsun Basın İlan Kurumu (BİK) Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmail Temiz, İlkadım Belediyesi Basın Yayın ve Kültür Sosyal İşler Müdürü Oktay Çakır hazır bulundu. Gerçekleşen ziyarette Başkan Tok’un projeleri içinde bulunan Basın Müzesi konuşuldu
İLK ZİYARET İLKADIM’A
İlkadım’da yapılacak olan Basın Müzesi hakkında Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay’a detaylı bilgi veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay’a ve beraberinde ki heyete ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerimi sunarım. Samsun’da geldiğinde ilk ziyaretlerini bizlere yapmış olmasından ötürü onur ve gurur duyduğumu belirtmek isterim. İlkadım Belediyesi olarak bölgemizde yapına başlayacağımız Basın Müzesi’nde, basın tarihinin yaşatılacağı özel müzede ilk fotoğraf makinesinden, ilk matbaa kadar her şey bulunacak" diye konuştu.
İLKLERİN ŞEHRİ İLKADIM
Genel Müdür Mehmet Atalay ise şunları söyledi: “Samsun’a geldiğimizde ilklerin ilçesi İlkadım’dır diyerek ziyaretlerimize İlkadım Belediyesi’nden start verdik. İlçede gerçekleştirdiğimiz kısa turun ardından gördük ki İlkadım Samsun’un metropol ilçesi haline gelmiş. İlk adımların atıldığı bu güzel ilçeden olmaktan son derece memnun ve mutluyum. Proje çalışmaları hakkında bilgilerini bizlerden esirgemeyen İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a başarılar diliyorum."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327