İlkadim’dan Temizlik Çalişmasi

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından bölge sınırları içinde bulunan cadde ve sokaklar titizlikle yıkanıyor.Her gün farklı bir mahallede yapılan temizlik çalışmasında cadde ve sokaklar A’dan Z’ye özel ekipler...

İlkadim’dan Temizlik Çalişmasi
İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından bölge sınırları içinde bulunan cadde ve sokaklar titizlikle yıkanıyor.
Her gün farklı bir mahallede yapılan temizlik çalışmasında cadde ve sokaklar A’dan Z’ye özel ekipler tarafından köpüklü suyla temizleniyor. Ekipler ayrıca mahallede bulunan tüm çöp konteynerlerini özel araç ile yıkayıp ilaçlıyor. Mahalle sakinlerinin teşekkürleri ile karşılanan ekipler vatandaşın temizlik konusundaki istek ve önerilerini de dinliyor. Yıkanan mahalleler yirmi gün sonra tekrar aynı titizlikle özel ekipler tarafından yıkanıyor.
İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Yasin Pamuk yaptığı açıklamada, "Bölgemizde başlattığımız hummalı temizlik çalışmalarız hız kesmeden devam ediyor. Her gün farklı bir mahallemizde gerçekleşen uygulamamızda cadde ve sokakların köpüklü suyla yıkanmasının yanı sıra boş arsalar ve hayvan yuvaları ilaçlayarak temizleniyor. Sokaklarda ve caddelerde bulunan çöp konteynerlerimiz ise özel yıkama aracı ile yıkandıktan sonra ilaçlanarak yerine yerleştiriliyor. Mahallelere giren ekiplerimiz mahalle sakinleri tarafından ilgi ile karşılanıyor. Temizlik işleri olarak mahallelerde sadece temizlik değil vatandaşlarımızın istek ve önerilerini dinliyoruz. Aynı mahalleye ekiplerimiz yirmi gün sonra tekrar gelerek bu hummalı çalışmayı tekrarlıyorlar" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327