İlköğretim Ve Ortaöğretim Öğrencilerine Ücretsiz Kurs İmkani

Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında eğitim gören öğrencilerin bilgi eksikliklerini gidermek, yeteneklerini geliştirmek amacıyla destekleyici kurslar açacak. Kurslar, örgün eğitime devam eden...

İlköğretim Ve Ortaöğretim Öğrencilerine Ücretsiz Kurs İmkani
Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında eğitim gören öğrencilerin bilgi eksikliklerini gidermek, yeteneklerini geliştirmek amacıyla destekleyici kurslar açacak. Kurslar, örgün eğitime devam eden öğrencilere okullarda, orta öğretimden mezun olan öğrencilere ise Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi’nde açılacak.
Kurslar hakkında bilgi veren Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Şen, “23 Eylül 2014 tarihinde yayınlanan ‘Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi’ doğrultusunda Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gerekli çalışmalar yapılmıştır. Müdürlüğümüze bağlı ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında eğitim gören öğrencilerimizin, bilgi eksikliklerini gidermek, yeteneklerini geliştirmek, derslerdeki başarılarını artırmak amacıyla örgün öğretime devam öğrencilerimize okullarımızda, ortaöğretimden mezun olan öğrencilerimize de Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi’nde destekleyici kurslar açılacaktır. Öğrencilerimiz ayrıntılı bilgi için okul müdürlüklerine ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne başvurabilirler” dedi. Şen, kursların ücretsiz olacağını belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327