"İnce, seçim gecesi televizyon karşısına çıkamayacak kadar çok alkol aldı" demişti; Gültekin özür diledi

CHP'nin 24 Haziran seçimleri için cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği Muharrem İnce’nin seçim gecesi sarhoş olması nedeniyle canlı yayına çıkmadığını iddia eden gazeteci Levent Gültekin,  özür diledi. Eski milletvekili ve CHP PM üyesi Barış Yarkadaş'tan ise Gültekin'e "Kaynağını açıkla" çağrısı geldi. Yarkadaş, "Özür yetmez; kaynağını da açıklarsın. Ki, o kaynak bir daha hiçbir gazeteciyi yanıltmasın" ifadesini kullandı.

"İnce, seçim gecesi televizyon karşısına çıkamayacak kadar çok alkol aldı" demişti; Gültekin özür diledi

Medyascope TV yayınına konuk olan Levent Gültekin şu ifadeleri kullanmıştı:

“İnsanlar sana çok basit bir soru soruyor: ‘Sen o gece çıkıp niye bir cümle etmedin?’ Niye bir cümle etmediğini herkesin bildiği, fakat benim de söylemeye utandığım o insanların da utandığı söylemediği şey şu; Muharrem Bey, o gece seçimin hemen bitiminden itibaren alkol almaya başlıyor. Saat 11’e kadar tahmin ediyorum ki biraz fazla alıyor. O saatten itibaren televizyonların karşısına çıkamayacak duruma geliyor ve eve kapatıyorlar. Eminim. Bu kesin. Ben emin olmadığım bilgiyi paylaşmam. Şimdiye kadar hiç paylaşmadım.”

İnce'den yanıt

"Habertürk TV'de yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programında Didem Arslan'ın sorularını yanıtlayan İnce iddialara ilişkin, ''54 yaşında cumhurbaşkanı adayı, eşinin, 8-9 aylık gelininin, kardeşlerinin, avukatların yanında, böyle birşey olabilir mi, ben bu ülkeye yönetmeye talip olmuş biriyim, bunları söyleyenler ahlaksızdır'' yorumunda bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 11 ay Önce

Eminim. Bu kesin. Ben emin olmadığım bilgiyi paylaşmam. Şimdiye kadar hiç paylaşmadım.” diyor. bu gazeteci. bu nasıl eminlik

SIRADAKİ HABER

banner321

banner327