İnegöl'de kriz masası oluşturuldu!

İnegöl'de belediyenin karla mücadele çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

İnegöl'de kriz masası oluşturuldu!
İnegöl Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin Kardelen ve Ankara Caddesi üzerinde devam eden kar temizleme çalışmalarını inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, 41 adet iş makinesiyle 116 mahallede karla mücadele edildiğini söyledi. Kardelen Caddesi'nde devam eden kar temizleme çalışmalarını Fen İşleri Müdürü Sabri Şen ile birlikte teftiş eden Beledye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, ekiplerin gece gündüz çalışmaya devam ettiğini ifade ederek, “İnegöl Belediyesi olarak toplam 41 adet iş makinesi ve bütün işçilerimiz ile 116 adet mahallemizde karla mücadeleye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içinde karla mücadele ediyoruz. Bilhassa dağ köylerinde kapalı yolları açmaya çalışıyoruz. Kar yağışının perşembe gününe kadar devam etmesi bekleniyor” dedi.

Belediyeye iletilen talepleri anında karşılanmaya çalıştıklarını belirten Adil Kansu, “Ana arterlere gerekli müdahaleler anında yapılıyor. Sürekli kar yağdığı için kar yığılmaları olmakta. Kimsenin endişesi olmasın, her şey kontrol altında” diye konuştu.

Kansu, ayrıca karla mücadele konusunda Belediye Başkanı Alinur Aktaş başkanlığında kriz masası oluşturulduğunu sözlerine ekledi.


Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2015, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327