İnegöllü mobilyacılar İtalya yolcusu

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Mobilyacılar Komitesi üyesi 160 mobilyacı, İtalya'nın Milano kentinde düzenlenecek fuara gitmeye hazırlanıyor.

İnegöllü mobilyacılar İtalya yolcusu

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Mobilyacılar Komitesi üyesi 160 mobilyacı, 16 Nisan tarihinde kiralayacakları uçakla Yenişehir’den İtalya’ya uçacak.

Organizasyon ile ilgili İTSO Başkanı Metin Anıl basın toplantısı düzenlendi. Anıl, “İnegöl mobilyacısı İtalya’ya uçuyor. Bu yıl ikincisini yaparak, İnegöllü mobilyacı arkadaşlarımızın fuara gitmesini sağlayacağız. Bu organizasyona İnegöl KOSGEB, Mobilyacılar Odası, İMOS, İGİAD, İNSİAD, TÜMSİAD, İMİDER destek veriyor. Yaklaşık 160 kişinin Milano’ya gideceği bir uçak Yenişehir Havaalanı'ndan kaldırılacak. 16 Nisan’da Milano’da yapılan Saloni Fuarı'na katılacağız. İnegöl, mobilyada başkent olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor. Bu manada bizi cesaretlendiren en önemli unsur, İstanbul’da yaptığımız İSMOB Fuarı'ndaki İnegöl damgasıdır. Yaklaşık 60 bin metrekarelik fuarda 30 bin metrekarelik alanda İnegöllü arkadaşlarımızın olması, İnegöl mobilyasının başkent olma yolunda emin adımlara ilerlediğini göstergesidir” dedi. 


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327