İngiltere’nin Abd Büyükelçisinden Başkan Kocadon’a Ziyaret

İngiltere’nin ABD Büyükelçisi Sir Peter Westmacott, Bodrum tatili sırasında Bodrum Belediye Başkanı Kocadon’u makamında ziyaret etti.İngiltere’nin Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçisi ve İngiltere Prensi Charles’ın eski özel kalemi...

İngiltere’nin Abd Büyükelçisinden Başkan Kocadon’a Ziyaret
İngiltere’nin ABD Büyükelçisi Sir Peter Westmacott, Bodrum tatili sırasında Bodrum Belediye Başkanı Kocadon’u makamında ziyaret etti.
İngiltere’nin Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçisi ve İngiltere Prensi Charles’ın eski özel kalemi Sir Peter Westmacott, beraberindeki heyetle birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Tatil için Bodrum Yalıkavak’a geldiği öğrenilen Büyükelçi Westmacott, Başkan Kocadon ile de görüşme yaptı. Bodrum Belediyesi Başkanlık makamında Başkan Kocadon ile bir araya gelerek sohbet eden Westmacott, ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.
2002 yılında Türkiye’ye Ankara Büyükelçisi olarak atanana Westmacott, 2003 yılında Kraliçe’den Şövalyelik unvanı aldı. Sir Peter Westmacott, 2002 yılından 2006 yılının Ekim ayına kadar Britanya’nın Ankara Büyükelçiliğini yaptı. 2012 yılında ise Amerika’ya İngiltere büyükelçisi olarak atanan Westmacott görevine devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327