İnhisar Belediyesi Bünyesine Yeni Araçlar Kattı

Bilecik’in İnhisar İlçe Belediyesi, bünyesine yeni 2 araç daha kattı.İnhisar Belediyesi, halka daha iyi hizmet ve gelir kazanmak için 1 araç kepçe ile 1 adet midibüs satın aldı. Alınan araçlar ilçe meydanında vatandaşlara tanıtıldı....

İnhisar Belediyesi Bünyesine Yeni Araçlar Kattı
Bilecik’in İnhisar İlçe Belediyesi, bünyesine yeni 2 araç daha kattı.
İnhisar Belediyesi, halka daha iyi hizmet ve gelir kazanmak için 1 araç kepçe ile 1 adet midibüs satın aldı. Alınan araçlar ilçe meydanında vatandaşlara tanıtıldı. Daha sonra okunan dualar eşliğinde yeni araçlar için kurban kesildi.
Konu hakkında açıklamada yapan Belediye Başkanı Ayhan Ödübek, belediyenin gelirini artırmak ve belediye yeni araçlar kazandırmak için bu araçları aldıklarını belirtti. Ödübek, “Bin 100 nüfuslu ilçemizde halkın geçimini nar üretimidir. Belediyemiz bünyesinde 11 çalışanız var. Biz de bu kısıtlı imkanlar doğrultusunda belediyemize bir takım çalışmalar yapıp halkımızın rahatı için elimizden geleni yapacağız. Yeni aldığımız midibüs ile halkımızın Bilecik’e ve ilçelerine daha rahat yolculuk yapmasını sağlamak. Kepçeyi ise kiraya vererek belediyeye biraz gelir elde etmek ve kazandığımız para ile ilçemize güzel şeyler yapmak bütün gayemiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327