İnşaatin Tehlike Oluşturmaması İçin Yol Kapatıldı

Edirne’de bir inşaatın tehlike oluşturmaması için, inşaatın bulunduğu yol trafiğe kapatıldı. Bazı vatandaşlar bu duruma tepki gösterdi.Edirne Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bahçesinde yapılan inşaat nedeniyle, tehlike oluşturmaması...

İnşaatin Tehlike Oluşturmaması İçin Yol Kapatıldı
Edirne’de bir inşaatın tehlike oluşturmaması için, inşaatın bulunduğu yol trafiğe kapatıldı. Bazı vatandaşlar bu duruma tepki gösterdi.
Edirne Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bahçesinde yapılan inşaat nedeniyle, tehlike oluşturmaması için yol kapatıldı. Bazı vatandaşlar bu durumdan dolayı mağdur olduklarını söyledi.
I. Murat Mahallesi Sebahattin Paksoy Caddesi’nin devamı olan yol araç ve yaya trafiğine demir parmaklık çekilerek kapatıldı. Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Trakya Üniversitesi Ayşekadın Yerleşkesi arasında kalan yolun trafiğe kapanması, tepkilere neden oldu. Özellikle araç trafiğini de rahatlatan yol yayalar tarafından da çok tercih ediliyor. Derme çatma demir parmaklık konarak kapatılan yola giren araçlar kapalı olduğunu görünce tekrar geri dönüyorlar. Yayalar ise demir parmaklık aralığından geçerek yolu kullanıyor. ’İnşaatın güvenliğini almak için yol mu kapatılır’ şeklinde sitemde bulunan bazı vatandaşlar, böyle bir uygulamayla ilk defa karşılaştıklarını ifade ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327