Inter Melo'nun peşinde

Felipe Melo'nun menajeri Jose Rodriguez, "Mancini onu aradı ve gelecek hafta önemli gelişmeler oabileceğini söyledi. Inter, isterse Melo'yu transfer edebilir." dedi.

Inter Melo'nun peşinde
Galatasaray ile yeni sözleşme imzalayan Felipe Melo hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı. Brezilyalı futbolcunun menajeri Jose Rodriguez, Melo'nun Inter'e transfer olma ihtimalinin hala var olduğunu söyledi.

"MANCINI FELIPE'Yİ ARADI"

Felipe Melo'nun menajeri Jose Rodriguez, İtalyan basınına çok ilginç açıklamalar yaptı. Transfer durumunun henüz netleşmediğini ifade eden Rodriguez, şunları söyledi: "Roberto Mancini onu aradı ve gelecek hafta önemli gelişmeler oabileceğini söyledi. Inter, Felipe'yi gerçekten istiyorsa Galatasaray'a bir telefon açması yeterli. Her türlü koşulda, gelecek hafta çok kritik gelişmeler yaşanabilir. Melo'nun Inter'de kesin olarak forma giyip giymeyeceği ise belli değil.

"INTER, İSTERSE ALIR"

Tekrar ediyorum; Inter Melo'yu istiyorsa, Galatasaray'ı araması yeterli. Sonrasında pazarlık başlar. Durum bu. Felipe ve ben gelişmeleri merak ediyoruz. Mancini, Melo'yu yeni kontratını imzaladıktan sonra aradı. Ne konuştukları ise özel konulardır, açıklayamam." 
Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2015, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327