Iphone 6’ya Sahip Olmak İçin Günlerdir Sıra Bekliyorlar

Bugün lansmanı yapılacak iPhone 6’ya sahip olmak isteyen onlarca kişi, Apple’ın New York’taki merkez binası önünde günlerdir sıra bekliyor.iPhone 6’ya ilk önce sahip olmak için Apple’ın New York’taki merkez binası önünde adeta...

Iphone 6’ya Sahip Olmak İçin Günlerdir Sıra Bekliyorlar
Bugün lansmanı yapılacak iPhone 6’ya sahip olmak isteyen onlarca kişi, Apple’ın New York’taki merkez binası önünde günlerdir sıra bekliyor.
iPhone 6’ya ilk önce sahip olmak için Apple’ın New York’taki merkez binası önünde adeta nöbet tutan iPhone hayranları, ABD’nin birçok farklı bölgesinden geldiklerini ifade etti. Geçen yıl arkadaşlarının iPhone 5’e sahip olmak için 17 gün beklediğini ifade eden Cruz ve Cebello çifti, “Arkadaşlarımız geçen yıl 17 gün bekledi. Biz ise 15 gündür buradayız. Onların rekorunu kırmak istiyoruz” dediler.
Mississippi’den New York’a gelen ve iPhone 6’ya sahip olmak istediğini ifade eden Moon Ray ise, eşinin en önde sıra alabilmek için 2 bin 500 dolar para ödediğini belirtti.
Bugünkü tanıtımı sonrası 19 Eylül’de raflarda yerini alması beklenen iPhone 6’yla ilgili son dönemde birçok iddia ortaya atılmıştı. Uzmanlar bir önceki sürümlere göre daha ince olacağını iddia ettikleri iPhone 6’nın alüminyum kasası ile daha dayanıklı bir yapıda olacağını açıklamıştı. Açıklamalarda iPhone 6’nın 5.5 inç büyüklüğe, iOS 8 işletim sistemine ve 13 megapiksel kameraya sahip olacağı ileri sürülmüştü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327