İplik Fabrikasında Faciadan Dönüldü

Sinop’ta bir iplik fabrikasında çıkan yangın büyümeden söndürüldü.Sinop-Samsun karayolunun 29. kilometresinde bulunan Karadeniz’in en büyük iplik fabrikasının geri dönüşüm deposunda çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden...

İplik Fabrikasında Faciadan Dönüldü
Sinop’ta bir iplik fabrikasında çıkan yangın büyümeden söndürüldü.
Sinop-Samsun karayolunun 29. kilometresinde bulunan Karadeniz’in en büyük iplik fabrikasının geri dönüşüm deposunda çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Henüz nedeni belirlenemeyen bir şekilde geri dönüşüm deposunda çıkan yangın paniğe yol açtı.
Gece vardiyasında çalışan işçiler yangın alarmı ile kendilerini fabrika dışarısına atarak büyük panik yaşadı. Sinop ve Gerze’den çok sayıda olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına kısa sürede müdahale ederek büyük bir faciayı önledi. Panik içerisinde fabrikayı boşaltan işçiler yangının çıktığı alanın tiner geri dönüşüm deposu olduğunu, patlaması halinde büyük bir facia olacağını belirttiler.
İtfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınan yangının ilk belirlemelere göre elektrik kontağından çıktığı sanılıyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327