Irak IŞİD'i vuruyor!

Irak hava kuvvetleri, Musul'da IŞİD'in ele geçirdiği noktaları bombalamaya başladı.

Irak IŞİD'i vuruyor!

Reuters'da yer alan habere göre Irak Devlet Televizyonu'nda yayınlanan görüntülerde, Irak Ordusu'nun Musul'da IŞİD'e ait bazı askeri noktaları bombaladığı görüldü.

Operasyon'dan hemen önce IŞİD Musul'da bir köprüyü havaya uçurdu. Diğer bir bombalı saldırı da Kerkük'te meydana geldi. 

KERKÜK'TE BOMBALI SALDIRI

Kuzey Irak Bölgesel Kürt yönetimi Peşmerge Bakanı Ceifer Şeyh Mustafa, Kerkük'ün güneyinde bombalı saldırıya uğradı.
Peşmerge Bakanı Ceifer Şeyh Mustafa'nın konvoyuna yönelik Kerkük'ün güneyinde bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda bir peşmerge hayatını kaybederken, bakanın kurtulduğu açıklandı. Saldırı, Peşmerge Bakanı Kerkük'ün güney batısındaki birlikleri denetlemek için geldiği sırada gerçekleşti. Kürt güçleri, Irak askerlerinin IŞİD'den kaçması ardından bugün Kerkük ve çevresinin kontrolünü aldı.Kerkük'te bombalı saldırı!
Kuzey Irak Bölgesel Kürt yönetimi Peşmerge Bakanı Ceifer Şeyh Mustafa, Kerkük'ün güneyinde bombalı saldırıya uğradı.

Peşmerge Bakanı Ceifer Şeyh Mustafa'nın konvoyuna yönelik Kerkük'ün güneyinde bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda bir peşmerge hayatını kaybederken, bakanın kurtulduğu açıklandı. Saldırı, Peşmerge Bakanı Kerkük'ün güney batısındaki birlikleri denetlemek için geldiği sırada gerçekleşti. Kürt güçleri, Irak askerlerinin IŞİD'den kaçması ardından bugün Kerkük ve çevresinin kontrolünü aldı.Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2014, 08:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327