İşadamindan Okulların Boyanması İçin 150 Ton Boya

Denizli’de faaliyet gösteren Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından okulların iç ve dış cephelerinde kullanılmak üzere 150 ton boya hibe edildi.Denizli Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine Vali Şükrü Kocatepe,...

İşadamindan Okulların Boyanması İçin 150 Ton Boya
Denizli’de faaliyet gösteren Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından okulların iç ve dış cephelerinde kullanılmak üzere 150 ton boya hibe edildi.
Denizli Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine Vali Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş.adına Denizli Bölgesi Satış Şefi Serkan Pehlivanlar ve Betek Boya Denizli Distribütörü Osman Zorlu katıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okulların boya ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından yapılan yardımdan dolayı şirket temsilcileri nezdinde şirket sahibi, yöneticileri ve çalışanlarına teşekkür eden Vali Şükrü Kocatepe, "Bugün Serkan Pehlivanlar kardeşimizle Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. adına, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullara 150 ton çeşitli renklerde iç ve dış cephe boyası hibe etmelerinin münasebetiyle bu protokol imza törenini düzenledik. Serkan Pehlivanlar kardeşimize ve şirketin çok değerli mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Ben bu nedenle kendilerine tebriklerimi sunuyorum. İnşallah bazı semtlerimizdeki sınıf mevcutlarının yüksek olması ve normal öğretime geçilememesi gibi problemlerimizin, hayırseverlerimizin, sanayicilerimizin, işadamlarımızın desteği ile kısa zamanda çözüleceğine inanıyorum. Bugüne kadar katkıda bulunan hayırseverlerimize, emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Serkan Pehlivanlar kardeşimize de bugünkü bağışından dolayı da ayrıca teşekkürlerimi sunuyor hayırlı olsun diyorum" dedi.
Konuşmaların ardından protokole imzalar atılırken günün anısına fotoğraf çektirildi.
İmzalanan protokol çerçevesinde Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 800 bin TL değerinde, muhtelif renklerde 150 ton iç cephe, dış cephe ve yağlı boya hibe edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327