IŞİD'in cinsel ihtiyacı için kadınlarını gönderiyor

IŞİD'in cihat nikahı adı altında istediği kadınlara olumlu ilk yanıt Ürdün'den geldi. Ürdün'de yaşayan Irak Müslüman Alimleri birliği başkanı, IŞİD teröristlerinin cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için kadınları göndermeye hazır olduğunun yazılı olduğu mektubu IŞİD liderine gönderdi.

IŞİD'in cinsel ihtiyacı için kadınlarını gönderiyor
Ürdün’de yaşayan IŞİD teröristlerinin önemli destekçilerinden ve Irak Müslüman Alimleri birliği başkanı “Haris ed-Dari”, tekfirci Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) terörist grubu liderine yazdığı mektupta cihat nikahı için mücahit! Kadınları IŞİD’e göndermeye hazır olduklarını bildirdi.

“Haris Ed-Dari” imzalı ve tekfirci IŞİD teröristleri lider el-Bağdadi’ye gönderilen mektupta selefi vahhabi teröristleriyle cihat nikahı yapmaları için bir grup kadınının gönderilebileceği yazılı.

Iraklı olan ama Ürdün’de yaşayan selefi vahhabi şeyhi yaptığı açıklamada, IŞİD teröristleri cihat için gittikleri yerde eşlerinden ayrılar ve cinsel ihtiyaçlarını karşılanması gerekmektedir. Bundan dolayı onlara kadın mücahitler! Göndermek onların ruhiyesini güçlendir ve düşmana karşı (Şii, Sunni, Ezidi, Hristiyan ve kendi selefi vahhabi düşüncesini kabul etmeyen herkes) savaşta başarılı olurlar, dedi.
Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2014, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327