İskoç Lordu ve ailesi Bodrum’da! Herkes telefona sarıldı...

İskoç Lordu İrwine Laidlaw’ın ultra lüks yatı ’Sea Walk’, Bodrum’a gelerek Koyunbaba Koyu açıklarında demirledi. Ultra lüks yat herkesin ilgi odağı olurken, gören telefona sarıldı.

İskoç Lordu ve ailesi Bodrum’da! Herkes telefona sarıldı...
 İskoç Lordu İrwine Laidlaw’ın ultra lüks yatı ’Sea Walk’, Bodrum’a gelerek, Yalıkavak Mahallesi’ndeki Koyunbaba Koyu açıklarında demirledi. Laidlaw, yakınlarıyla denize girip, su sporları yaptı.İskoç milyarder ve İskoçya Avam Kamarası’nın Muhafazakar Parti üyesi Lord İrwine Laidlaw, eşi Christine Laidlaw için yaptırdığı ’Sea Walk’ isimli 35 milyon Euro değerindeki 68 metrelik ultra lüks yatı, bu Sabah Yunanistan’ın Mikonos Adası’ndan Bodrum’a gelerek Yalıkavak Mahallesi’ndeki Koyunbaba Koyu açıklarında demirledi.

Yarışlara katıldığı at ve Otomobilleri, klasik otomobil koleksiyonu ve 750 milyon poundluk serveti ile adından sıkça söz ettiren İrwine Laidlaw’ın yatta eşi, kızı, damadı ve diğer yakınları ile tatil yaptığı öğrenildi. Laidlaw, gün boyu yakınlarıyla yatın çevresinde yüzerken, kızı ve damadı jet-ski’ye binip, su sporları yaptı.

İÇİNDE YOK YOK

Laidlaw’ın üzerinde helikopter pisti, iki yüzme havuzu, jakuzi, kütüphane sinema salonu, dört master kabini, su sporları merkezi, uydu bağlantısı bulunan ve dolu depo ile 8 bin mil yol kat eden ultra lüks yatı ’Sea Walk’, yeri ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu. Bazıları yatın fotoğralarını çekti. Lord Laidlaw ve yakınlarıın üç gün Bodrum ve gökova’nın cennet koylarında tatil yaptıktan sonra Yunanistan’ın Sömbeki (Simi) Adası’na geçecekleri öğrenild
Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2016, 20:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327