İŞKUR KURSİYERLERİ BELGELERİNİ ALDI

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü işbirliği ile 06 Kasım 2014 tarihinde başlatılan yüzde 50 istihdam garantili ‘Muhasebe...

İŞKUR KURSİYERLERİ BELGELERİNİ ALDI
Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü işbirliği ile 06 Kasım 2014 tarihinde başlatılan yüzde 50 istihdam garantili ‘Muhasebe Yardımcı Elemanı’ kursu düzenlenen sertifika töreni ile tamamlandı.
Kursu başarı ile tamamlayan kursiyerlere belgeleri verildi. Törende bir konuşma yapan Çalışma ve İş Kurumu il Müdürü Ali Çalışkan, “Kurumumuzda kayıtlı iş arayanlarımıza işgücü piyasasının ihtiyaçlarını dikkate alarak düzenlediğimiz kurslarla meslek kazandırıyoruz ve sertifika veriyoruz, aldıkları bu sertifikalar ile iş arayanlarımız daha rahat iş buluyorlar, bir çok işletme çalışanlarını işe alırken meslek belgesi olanları tercih ediyor. Bu kursun düzenlenmesinde katkı sağlayan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne teşekkür ediyor ve kursiyerlerimize de belgelerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hakkı Alacaoğlu ve Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Yasemin Şenol da kursun öneminden bahsederek kursiyerleri tebrik ettiler. Konuşmaların ardından kursiyerlere belgeleri verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327