banner333

İsmail Kartal, kaptanlarla özel görüştü

Samandıra'da yapılan antrenman sonrası Teknik Direktör İsmail Kartal, kaptanlar Emre ve Volkan ile bir durum değerlendirmesi yaptı.

İsmail Kartal, kaptanlarla özel görüştü

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, antrenman sonunda takım kaptanları Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel ile takımın son durumu üzerine fikir alışverişinde bulundu. Konuşmayı İdari Menajer Hasan Çetinkaya da takip etti. Konuşma yoğun olarak İsmail Kartal ve Emre Belözoğlu arasında geçti.

İsmail Kartal oyuncularından takım olarak daha motive olmalarını isterken, kaptanların fikriyse şu anda takımın gerçek potansiyelini gösteremediğiydi. Takımın şu anki motivasyonunu yetersiz bulan Kartal, bu konuda hem kaptanlardan destek istedi hem de maç konsantrasyonunun artması gerektiğini vurguladı.

Son maçlarda alınan sonuçlar konuşulurken özellikle iç sahada oynanan maçları kayıpsız geçmelerinin önemine dikkat çekildi.

Takım olarak çok pozisyon verildiği konusunda hemfikir olunması üzerine bunun nasıl çözüleceği konuşuldu. Hem Kartal hem de oyuncular daha fazla mücadele edilmesi fikrinde birleştiler. 


Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 20:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327