İsrafa Karşı Kamu Spotlu Kampanya Başlattı

Kilis Ziraat Odası Genel Sekreteri Mehmet Ümit Deli, doğal afetler ve kuraklık nedeniyle bu yıl Türkiye genelinde çok zor bir üretim sezonu geçirildiğini söyledi.Genel Sekreter Deli, çiftçin ürettiği her dilim, her salkım ve her danenin geçmiş...

İsrafa Karşı Kamu Spotlu Kampanya Başlattı
Kilis Ziraat Odası Genel Sekreteri Mehmet Ümit Deli, doğal afetler ve kuraklık nedeniyle bu yıl Türkiye genelinde çok zor bir üretim sezonu geçirildiğini söyledi.
Genel Sekreter Deli, çiftçin ürettiği her dilim, her salkım ve her danenin geçmiş yıllardan çok daha fazla önemli hale geldiğini gözlemlediklerini ifade etti.
Bu nedenle her türlü israftan kaçınılması için kampanya başlattıklarını ifade eden Genel Sekreter Deli, Türkiye Ziraat Odaları Birliğinin israfla mücadele kampanyası için kamu spotu hazırladığını kaydetti.
Deli, “Radyo ve televizyonlar için ayrı ayrı hazırlanan; Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun “kamu yararına yönelik spot film” onayından da geçen 45’er saniyelik spotlar hem üreticileri, hem aracı kişi ve kuruluşları, israf konusunda uyarmak ve toplumsal farkındalık ve bilinç geliştirilmesini sağlamak amacı taşıyan bu spotun, Türkiye’deki bütün radyo ve televizyon kanallarına gönderildi” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327