İstanbul'da çarşaflı erkek alarmı!

Bayrampaşa'da bulunan İstanbul Avrupa Yakası Halinde sabah saatlerinde çarşaflı erkek panik yarattı. Polis şimdi her yerde onu arıyor.

İstanbul'da çarşaflı erkek alarmı!
Bayrampaşa'da meyve - Sebze halinin güvenlik görevlileri çarşaflı bir kişiyi şüphelenip durdurmak istedi. Çarşaflı kişinin kadın değil erkek olduğu ortaya çıktı. Bu kişi kaçınca polise haber verildi. Taksiye binerek olay yerinden uzaklaşan şüphelinin Fatih'te taksiden indiği belirlendi. Edinilen bilgiye göre, olay saat 10:00 sıralarında, Haller Müdürlüğü'nün 4 No'lu kapısındanki güvenlik görevlileri siyah çarşaflı bir kişinin hareketlerinden şüphelendi. Görevlilerde bu kişinin erkek olduğunu kanaati uyanınca onu durdurmak istedi.
25 yaşlarında olduğuu belirtilen şüpheli görevlilerin uyarılarına aldırış etmeden kaçmaya başladı. Özel güvenlik görevlilerinin anlatımına göre söz konusu şüphelinin üzerinde kablolar da vardı. Şüpheli kapının önünde bir taksiyi durdurup binerek olay yerinden uzaklaştı. Bu sırada olay polise bildirildi. Güvenlik kameraları incelemeye alındı.

O TAKSİ SÜRÜCÜSÜ KONUŞTU
Çarşaflı şüpheli ikinci kez Fatih, Hırkai Şerif Camii önünde görüldü. Taksiyi bu noktada terkettiği kesin olarak belirlendi.
Şüpheliyi taşıyan taksinin sürücüsü Haller Müdürlüğü önüne gitti ve burada olayla ilgili polise bilgi verdi.

TAKSİ SÜRÜCÜSÜ : FATİH'TE İNDİ
Taksi sürücüsü, DHA mikrofonuna yaptığı açıklamada şüpheliyi aracına aldığını ve Fatih ilçesine götürdüğünü söyledi. Polis, şüphelinin yakalanması için çevrede inceleme başlattı.
 
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2016, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327