İstanbul'da rehine krizi!

İstanbul Fatih'te uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Selahattin D., 2 kardeşini silahla rehin aldı. Özel harekat polisleri olay yerine geldi.

İstanbul'da rehine krizi!
Fatih'te bir genç, aynı evde yaşadığı 2 kardeşini pompalı tüfekle rehin aldı. Genci silahı bırakması için ikna etmeye çalışan polis ekipleri, sokağı trafiğe kapattı. Olay yerine özel harekat polisleri de geldi. Öfkeli genç polisin 2,5 saatlik çalışması sonucu ikna edildi.

Edinilen bilgiye göre, Silivrikapı Mahallesi Alay İmam Sokak üzerinde bulunan 9 numaralı binanın birinci katında oturan 29 yaşındaki Selahattin D., aynı evde yaşadığı kardeşleriyle henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Selahattin D., pompalı tüfekle evde bulunan iki kardeşini rehin aldı. Evdeki babaları da evden çıkarak durumu polise bildirdi.

BİNANIN KARŞISINDAKİ PARKTA ÇOCUKLAR OYUN OYNUYOR

Olay yerine gelen ekipler sokağı trafiğe kapattı. Olay yerine ambulans ekipleri de sevk edilerek burada hazırda bekletildi. Öte yandan, olayın meydana geldiği apartmanın hemen karşısındaki parkta çocukların oyun oynaması dikkat çekti.

'UYUŞTURUCU MADDE KULLANIYOR' İDDİASI

Haberi alır almaz binanın önüne gelen Selahattin D.'nin amcası Servet D., yeğenin uyuşturucu madde kullandığını, daha önce de bu nedenle tedavi gördüğünü söyledi. Bekar olan Selahattin D.'nin işsiz olduğu, bir süre önce cezaevinden çıktığı öğrenildi. Polisin Selahattin D.'yi ikna etme çalışmaları sürüyor.2 BUÇUK SAAT SONRA İKNA EDİLDİ

Polisin 2,5 saatlik çalışması sonrası öfkeli genç ikna edilirken olayda kimsenin yaralanmaması sevindirdi.
Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2015, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327