İstanbul’da Marmaris "sinerji"si

Marmaris Belediyesi, İstanbul’da açtığı fotoğraf sergisi ile sanat dünyasında büyük bir "Sinerji" oluşturdu. 81 fotoğraf sanatçısının 81 eserinin yer aldığı "Sinerji" isimli serginin açılışını Marmaris Belediye Başkanı Ali...

İstanbul’da Marmaris
Marmaris Belediyesi, İstanbul’da açtığı fotoğraf sergisi ile sanat dünyasında büyük bir "Sinerji" oluşturdu. 81 fotoğraf sanatçısının 81 eserinin yer aldığı "Sinerji" isimli serginin açılışını Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar yaptı. Sergiyi aralarında Sabit Kalfagil, Ozan Sağdıç, İbrahim Zaman, Nadir Ede, Güler Ertan, İzzet Keribar, İlyas Göçmen, Nevzat Çakır ve Ali Rıza Akalın gibi fotoğrafın ustalarıyla birlikte 897 ziyaretçi katıldı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Fotoğrafevi, Armoni ve Martı Otel’in yardımlarıyla başarıyla tamamlanan sergi 17-22 Kasım tarihlerinde ilki düzenlenecek Uluslararası Marmaris Fotoğraf Festivali’nin tanıtımı için de büyük bir fırsat yarattı.
Sergi açılışında fotoğraf sanatçılarına ve sanatseverlere seslenen Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, katılımları için teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327