İstanbulspor Merkezini Beylikdüzü’ne Taşıyor

Türkiye’nin en eski spor kulüplerinden olan İstanbulspor, merkezini Beylikdüzü’ne taşıyor.Türkiye’nin en eski spor kulüplerinden olan İstanbulspor, sürpriz bir kararla merkezini Beylikdüzü’ne taşıma kararı aldı. Futbolda sarı siyah...

İstanbulspor Merkezini Beylikdüzü’ne Taşıyor
Türkiye’nin en eski spor kulüplerinden olan İstanbulspor, merkezini Beylikdüzü’ne taşıyor.
Türkiye’nin en eski spor kulüplerinden olan İstanbulspor, sürpriz bir kararla merkezini Beylikdüzü’ne taşıma kararı aldı. Futbolda sarı siyah rengin en eski temsilcilerinden olan İstanbulspor, artık Beylikdüzü’nde çalışmalarını sürdürecek. Merkezini ilçeye taşıma kararı alan Türkiye’nin en eski takımlarından olan İstanbulspor, yeşil ve mavinin buluştuğu bir ortamda varlık gösterecek. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kulüp Başkanı Ömer Sarıalioğlu ile yaptığı işbirliği sonucu güzel bir işe imza attıklarını belirterek, kulübün yeni evinin Beylikdüzü olması anlamında yapılacak işlemleri de hızlandırmış oldu.
“KULÜBÜN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Kulübün her zaman yanında olacaklarını kaydeden İmamoğlu, “Markalaşma yolunda hızla ilerleyen Beylikdüzü’nü tercih eden İstanbulspor, bölgemizin değerini daha da yükseltecek. Bizler de belediye yönetimi olarak kulübün her zaman yanındayız. Kulübün başarılarını hem takip edeceğiz hem de takıma daimi destek olacağız” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327