İşte Özge Özpirinçci'nin yeni dizisi

Son olarak önceki yıl 'Paramparça'yı çeken başarılı yönetmen Cevdet Mercan, 'Şampiyon' adlı dizinin hazırlıklarına devam ediyor. Mercan, uzun süredir üzerinde çalıştığı proje için BKM Film'le anlaşma sağladı.

İşte Özge Özpirinçci'nin yeni dizisi

Sinema tarihinin kült filmlerinden 1979 yapımı 'Şampiyon' filminden uyarlanan dizi için John Voight'un oynadığı başrol erkek rolü için arayış sürüyor. Uçankuş'un haberine göre; Faye Dunaway'in oynadığı 'Şampiyon'un eski eşi rolü için ise Cevdet Mercan, yakın arkadaş olduğu Özge Özpirinçci ile çalışma kararı aldı.


Güzel oyuncu ile sevgilisi Burak Yamantürk, geçtiğimiz aylarda Cevdet Mercan'la Bebek Oteli'nde yaptıkları iş görüşmesinin ardından kameralara takılmıştı.

Özge Özpirinçci, iş teklifi için arayanlara, Cevdet Mercan'ın projesini beklediğini söylüyor. Bu sezon 'Kösem Sultan'la anlaşan Burak Yamantürk de 'Şampiyon'da küçük bir rol oynayarak, projeye katkı sağlayacak.

'Şampiyon' dizisinde; eşinden boşanmış, bir oğlu olan eski bir boksörün yeniden ringlere dönmek zorunda kalma hikayesi duygusal bir dille anlatılacak.


Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2016, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327