İtso Yönetiminden Yeni Başsavcıya Ziyaret

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yöneticileri, İnegöl Cumhuriyet Başsavcılığı görevine getirilen Osman Köse’yi ziyaret etti.Ziyarette konuşan İTSO Başkanı Metin Anıl, İnegöl’ün Türkiye’nin önemli üretim merkezlerinden biri...

İtso Yönetiminden Yeni Başsavcıya Ziyaret
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yöneticileri, İnegöl Cumhuriyet Başsavcılığı görevine getirilen Osman Köse’yi ziyaret etti.
Ziyarette konuşan İTSO Başkanı Metin Anıl, İnegöl’ün Türkiye’nin önemli üretim merkezlerinden biri olduğunu vurguladı. Yıllık bir milyar doları geçen dış ticaret hacmine sahip olan İnegöl’ün her yıl dış ticaret fazlası verdiğini söyleyen Anıl, “Türkiye’nin göz bebeği olan İnegöl’deki tacir ve sanayicilerimizin önündeki engelleri kaldırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için çalışmak bize onur veriyor” dedi.
Anıl, Başsavcı Osman Köse’ye yeni görevinin hayırlı olmasını dileyip, oda tarafından bastırılan kitabı hediye etti.
İnegöl’ün yeni Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, yapılan ziyaretten çok memnun olduğunu söyledi. Bir süredir İnegöl’de görev yaptığını belirten Köse, ilçeyi tanıdığını ifade ederek, “Başsavcı olarak İnegöl’e hizmet verecek olmaktan mutluyum. İnegöl’ün ekonomik başarılarını gururla izliyorum. Bu başarılarda İTSO yönetiminin payı olduğunu gözlemliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327