İzmek, Belsa’ya Taşınıyor

İzmit Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Merkezi hazırlıkları tamamlanma aşamasına gelen Belsa Plaza’daki yeni yerine taşınmaya hazırlanıyor.İnönü Caddesi Ulugazi İlkokulu arkasında bulunan ve kısa adı İZMEK olan İzmit Belediyesi Meslek...

İzmek, Belsa’ya Taşınıyor
İzmit Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Merkezi hazırlıkları tamamlanma aşamasına gelen Belsa Plaza’daki yeni yerine taşınmaya hazırlanıyor.
İnönü Caddesi Ulugazi İlkokulu arkasında bulunan ve kısa adı İZMEK olan İzmit Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Merkezi’nin Belsa B Blok’a taşınacağı öğrenildi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 9 katlı Belsa B Blok’taki çalışmaları yerinde inceledi. Bütün katları tek tek gezen Başkan Doğan, İnönü Caddesi’ndeki İZMEK’in Belsa’ya taşınması için çalışmalar başlatıldığını belirterek, “Belsa B Bloktaki bütün kiracılarla ilgili olarak yeni bir düzenleme yapıyoruz. Kira süresi dolanların süresi uzatılmayacak. Bu konuda kiracılara gerekli tebligatlar yapılmaya başlandı. Halen İnönü Caddesi’nde bulunan ve 28 branşta binden fazla kursiyerin eğitim gördüğü İZMEK binası kiralık durumda. Mülk sahibi kira kontratını uzatmak istemiyor. Bunun üzerine de biz de İZMEK’in Belsa’ya taşınmasına karar verdik” dedi.
Öte yandan, İzmit Kadın Meclisi ile Kent Konseyi’nin Belsa B Blok’ta faaliyetlerine devam edeceği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327