İzmit Belediyesi’nden Dolandırıcı Uyarısı

İzmit Belediyesi’den, belediyenin adını kullanarak yardım toplayan kişilere vatandaşların itibar etmemeleri gerektiği uyarısı yapıldı.Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, “Son günlerde bazı kişiler,...

İzmit Belediyesi’nden Dolandırıcı Uyarısı
İzmit Belediyesi’den, belediyenin adını kullanarak yardım toplayan kişilere vatandaşların itibar etmemeleri gerektiği uyarısı yapıldı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, “Son günlerde bazı kişiler, hayırsever kişi ve kurumları arayarak İzmit Belediyesi ve şahsımın adını kullanılarak yardım talep ettiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Belediyemiz ve benim adımı kullanarak yardım talebinde bulunanlara sakın itibar edilmesin. Şahsım veya İzmit Belediyesi’nden hiçbir kişi ya da kurumlar aranarak yardım talebinde bulunulmamaktadır. Belediye olarak, haksız yere kazanç sağlayan ve dolandırıcılık yapan kişiler hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduk. Kişi ya da kurumlar, bu tür yardım için arayanlar olduğunda 155 polisi ya da belediyemizin 318 00 20 numaralı telefonuna ihbarda bulunsunlar” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327