İzmit’te Asansör Denetimleri İle Toplantı Yapıldı

Türkiye’de asansör denetimlerini ilk başlatan belediyelerin başında gelen İzmit Belediyesi’nde asansörlerle ilgili bir toplantı yapıldı.İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ednan Pala, İmar ve Şehircilik Müdürü Reyhan Erbayrak, belediyenin...

İzmit’te Asansör Denetimleri İle Toplantı Yapıldı
Türkiye’de asansör denetimlerini ilk başlatan belediyelerin başında gelen İzmit Belediyesi’nde asansörlerle ilgili bir toplantı yapıldı.
İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ednan Pala, İmar ve Şehircilik Müdürü Reyhan Erbayrak, belediyenin teknik personeliyle asansör firmalarının yetkililerinin katıldığı toplantıda, Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği, asansör yıllık kontrollerinin nasıl yapıldığı ve karşılaşılan sorunlar konusunda bilgi alışverişinde bulunulduğu öğrenildi. Toplantıda ayrıca İzmit Belediyesi sınırları içerisindeki tüm asansörlerin kontrollerinin yapılması konusunda planlamalar ve karşılaşılan sıkıntılarda ele alınıp çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Yetkililer, toplantının oldukça verimli geçtiğini ve bu tür toplantıların sık sık tekrarlanacağını bildirdiler.
İzmit Belediyesi yetkilileri, asansör konusunda başta bina yöneticileri olmak üzere herkesin duyarlı olup bakım ve onarımlarını zamanında yaptırmaları gerektiğini de söylediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327