Judo’da Türkiye Şampiyonasi Erzurum‘da Yapılacak

Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal ’dan Vali Altıparmak’a ziyaret.Ziyarette Vali Ahmet Altıparmak’a Yüksek İrtifa kamp çalışmaları için Erzurum’ da kamp yapacaklarını anlatan Judo federasyonu Başkanı Fatih Uysal, yurt dışından...

Judo’da Türkiye Şampiyonasi Erzurum‘da Yapılacak
Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal ’dan Vali Altıparmak’a ziyaret.
Ziyarette Vali Ahmet Altıparmak’a Yüksek İrtifa kamp çalışmaları için Erzurum’ da kamp yapacaklarını anlatan Judo federasyonu Başkanı Fatih Uysal, yurt dışından kondisyoner getirdiklerini, çeşitli transferlerle takımı güçlendirdiklerini söyleyerek, olimpiyatlar için şimdiden hazırlandıklarını belirtti. Bölgede sporcu tutmakta zorlandıklarını belirten Uysal, yetkililerle bir araya gelerek sporculara büyük kulüpler gibi aynı imkanları sağlayarak, yaşadıkları yerlerde tutma konusunda çalışma yaptıklarını anlattı. Ayrıca Uysal Vali Altıparmak’a, en son 1992 yılında yapılan Türkiye Şampiyonasını Erzurum’da yapacaklarının müjdesini verdi.
Vali Altıparmak ise Erzurum’un milli takımların yüksek irtifa kamplarını yapmaları için önemli bir şehir olduğunu belirterek , yaz aylarında burada çalışan takımların başarılı bir grafik sergilediklerini söyledi. Erzurum’un her türlü organizasyona ev sahipliği yapabileceğini anlatan, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, " Türkiye şampiyonası‘nın burada yapılacak olması sevindirici bir gelişme . Bizler uluslararası organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliriz. Bu konuda üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Judo Milli Takımı’nın burada kampa girmesi başarıyı artıracaktır" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327