Kadın Meclisi Yaşlıları Unutmadı

Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri ilçede oturan yaşlıları ziyaret etti.Kadın Meclisi üyeleri Hereke bölgesi Agah Ateş mahallesinde oturan Neriman Bölük, Memnune Özbek ve Hacı Akif mahallesinde oturan Mukaddes Güzel’i evlerinde ziyaret...

Kadın Meclisi Yaşlıları Unutmadı
Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri ilçede oturan yaşlıları ziyaret etti.
Kadın Meclisi üyeleri Hereke bölgesi Agah Ateş mahallesinde oturan Neriman Bölük, Memnune Özbek ve Hacı Akif mahallesinde oturan Mukaddes Güzel’i evlerinde ziyaret ettiler. Kadın Meclisi üyeleri Kurban Bayramı nedeniyle yaşlıları evlerinde ziyaret edip ellerini öperek hayır dualarını aldılar.
Yaşlılara hediyelerini takdim Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi Bahar Baykal, yaşamın her evresinde onlarla ilgilenmek, ihtiyaçlarını gidermek, gönüllerini hoş tutmak ve yaşamlarının geri kalanını huzurlu bir biçimde sürdürmelerini sağlamanın, herkesin görevi olması gerektiğini söyledi. Baykal, “Yaşam devam ettiği sürece bizlerde yarının yaşlıları olacağız. Her türlü saygıyı hak eden geleceğimize ışık tutan tecrübe çınarlarımızın ellerini öperek hal ve hatırlarını sorduk, dertlerini dinledik. Yaşlılarımızın duydukları memnuniyeti gözlerine baktığınız zaman anlıyorsunuz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327