Kadın sürücünün soğukkanlı olması hayatını kurtardı

Kadın sürücünün soğukkanlı konuşması hayatını kurtardı Tayland'da bir taksici döner bıçağıyla üzerine yürüdüğü sürücünün telefondaydım, sizi görmedim cevabına karşılık saldırmaktan vazgeçti ama telefonun diğer ucunda Trafik Şikayet Hattı vardı.

Tayland'da bir taksici döner bıçağıyla üzerine yürüdüğü sürücünün telefondaydım, sizi görmedim cevabına karşılık saldırmaktan vazgeçti ama telefonun diğer ucunda Trafik Şikayet Hattı vardı.

Bir taksici önündeki aracı arkadan sıkıştırıp dururken bayan sürücü duyduğu rahatsızlık sebebiyle Trafik Şikayet Hattı'nı aradı. Tam taksiciyi şikayet ediyordu ki o sırada taksici kadını solladı ve önünü kesip arabasını durdurdu. Taksinin içinden uzun bir döner bıçağı çıkaran taksici, araç içinde endişe ve korkuyla bekleyen kadının yanına ne var, ne var diyerek tehdit ederek yürüdü.

O sırada kadın Bir şey yok, kusura bakmayın telefonda konuşuyordum, sizi görmedim deyince taksici kadına saldırmaktan vazgeçti ve arabasına geri döndü. Kadın sürücü telefondaki polise arabanın plakasının son rakamlarını da iletti. 
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2015, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327