Kadınlara cinsel organını gösteren sapık görüntülendi!

İstanbul'da Kalamış ve Bağdat caddesi bölgesinde kadınların korkulu rüyası haline gelen sapık bir kez daha görüntülendi.

Kadınlara cinsel organını gösteren sapık görüntülendi!
Kadınların korkulu rüyası haline gelen Kadıköy sapığı olarak bilinen şahıs görüntülendi.


Güpegündüz kadınlara arkadan saldırarak taciz eden sapık,bir kadın tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

CİNSEL ORGANINI GÖSTERİYOR

Kadıköy sapığı olarak uzun süredir aranan bu adam, cinsel organını gösterdiği kadınlara, "Saatiniz kaç, metrobüse nasıl giderim" gibi sorularla yaklaşıyor.

Sapık, her seferinde ise kaçmanın bir yolunu buluyor.

LİSELERİN ETRAFINDA DOLAŞIYOR

Son olarak Saint Joseph Lisesi civarinda bayanlara cinsel organını gösterirken kameraya yakalanan sapığı polisin arama çalışmaları devam ediyor.

GENÇ KADIN O ANLARI ANLATTI

Sapıkla karşı karşıya gelip o anları görüntüleyen I.B isimli genç kadın, bir sosyal paylaşım sitesinde olayı şöyle anlattı: "Moda Saint Joseph Lisesi önünde geçen sene karşıma çıkan ve cinsel organını sallayan kişiyi bugün tekrar gördüm. Bu sefer panik olmadığımdan video kaydı da alabildim. Facebook üzerinden 34710 sakinleri ile iletişime geçtiğimde birçok kişinin daha başına geldiğini öğrendim. Bu kişi 1 seneden fazladır özellikle lise öğrencilerinin yoğun olduğu cadde üzerinde cinsel organını gösteriyor. Bana saatiniz var mı diye sordu, başkasına metrobüse nasıl gidilir demiş. Polise de bildireceğim."

SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİNDE ARANIYOR

Görüntülerin bazı sosyal paylaşım sitelerine düşmesinin ardından özellikle Kadıköy civarındaki vatandaşlar arasında büyük bir dayanışma başladı. Çoğunluğunu kadınların oluşturduğu gruplar, sapığın yakalanması için örgütlenip, bu adamı görenlerin polise bildirmesini istiyorlar. 


Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327