KADOİL AKARYAKIT İSTASYONU HİZMETE GİRİYOR

Ardahan ili Çıldır ilçesi esnaflarından Nesrullah Yılmaz’ın işletmeciliğini yapacağı Kadoil akaryakıt istasyonu yakında hizmete girecek.Uzun yıllardır ilçede esnaflık yapan Nesrulah Yılmaz yaptığı açıklamada, "Uzun yıllardır ilçemizde...

KADOİL AKARYAKIT İSTASYONU HİZMETE GİRİYOR
Ardahan ili Çıldır ilçesi esnaflarından Nesrullah Yılmaz’ın işletmeciliğini yapacağı Kadoil akaryakıt istasyonu yakında hizmete girecek.
Uzun yıllardır ilçede esnaflık yapan Nesrulah Yılmaz yaptığı açıklamada, "Uzun yıllardır ilçemizde yapmış olduğumuz hizmetlere bir yenisi eklemek istedik. Amacımız rekabeti artırarak daha kaliteli hizmeti ilçe halkına sunmak. İstasyonumuzda akaryakıt ile birlikte market ve yıkama bölümleri de aktif olacaktır. Kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. İstasyon haricinde ilçemizin en büyük eksikliklerinden biri olan elektronik 60 tonluk kantarımızı da faaliyete sokacağız. Çok yakın zamanda hizmete girecek olan KADOİL akaryakıt istasyonu işletmemiz Çıldır’a ve Çıldır halkına hayırlı olsun” dedi.
Çıldır ilçe merkezine 500 metre mesafede ve Aktaş Sınır Kapısı yol güzergahında olan işletme çok yakında hizmete başlayacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327