Kafalarının Üzerinden Ralli Arabası Uçtu

İtalya’nın kuzeybatısındaki Aosta kentinde düzenlenen ralli yarışında meydana gelen kaza izleyenlerin yüreklerini ağızlarına getirdi. Ralli aracının seyircilerin sadece birkaç santimetre üzerinden uçtuğu kazada kimsenin burnu bile kanamadı.Aosta...

Kafalarının Üzerinden Ralli Arabası Uçtu
İtalya’nın kuzeybatısındaki Aosta kentinde düzenlenen ralli yarışında meydana gelen kaza izleyenlerin yüreklerini ağızlarına getirdi. Ralli aracının seyircilerin sadece birkaç santimetre üzerinden uçtuğu kazada kimsenin burnu bile kanamadı.
Aosta Vadisinde düzenlenen The Jolly Rally Valle d’Aosta isimli ralli yarışında akıllara durgunluk veren bir kaza yaşandı. 19 numaralı bir araç keskin bir viraja girerken, aracı kullanan pilot Piero Scavone direksiyon hakimiyetini kaybetti ve ne olduysa o anda oldu. Kameralara an be an yansıyan kazada ralli aracı, yarışı izleyenlerin deyim yerindeyse kafalarının üzerinden uçtu. Yol kenarındaki istinat duvarının üzerinde oturan izleyicilerin bazıları hızla dönen aracı son anda fark edip olası faciadan kıl payı kurtuldu. Bir genç kızın şokun etkisiyle bir süre yerinden dahi kımıldayamadığı da kameralar tarafından görüntülendi. İzleyicilerin oturduğu istinat duvarına çarptıktan sonra izleyicilerin üzerinden taklalar atarak uçan aracın pilotları kazadan yara almadan kurtulurken araç hurdaya döndü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327