Kağıtspor’da Görev Dağılımı Yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’da branş yöneticileri belirlendi.İslam Yücel başkanlığındaki Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü, ikinci yönetim kurulu toplantısında spor branşlarının yönetici sorumlularını belirledi....

Kağıtspor’da Görev Dağılımı Yapıldı
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’da branş yöneticileri belirlendi.
İslam Yücel başkanlığındaki Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü, ikinci yönetim kurulu toplantısında spor branşlarının yönetici sorumlularını belirledi. Geçtiğimiz hafta yapılan kongre ile göreve gelen Kağıtspor kulübünün yeni yönetimi, hedeflerini bir bir gerçekleştiriyor. İslam Yücel başkanlığındaki yönetim kurulu sorumlu branş yöneticileri ile birlikte branş koordinatörlerini de belirledi.
Yönetim kurulu toplantısı sonucunda Eskrim branşına Hamza Bakkal, atletizm, karate ve engelli karate branşına Fatih Özkaraaslan, izcilik, hız pateni branşına Ömer Bahadır Özyılmaz, boks, halter, engelli halter branşına Ömer İslamoğlu, güreş, engelli güreş, yağlı güreş branşına Erhan Öztürk, tekvando, para tekvando branşına Yasin Bulut, masa tenisi, buz hokeyi branşına Mehmet Yasin Özlü, cimnastik, satranç branşına Kemal Ceylan, atıcılık,buz pateni branşına Muhammed Feyzi Karabıyık, bilek güreşi, judo, görme engelli judo işitme engelli judo, voleybol ,halk oyunları branşına Fikret Yıldız bakacak.
Öte yandan yönetim kurulu toplantısında branş koordinatörleri de belirlendi. Masa tenisi, Satranç, İzcilik ve Hız pateni branşında Sevcan Kutlu Aydemir, Atletizm, Karate, Engelli Karate, Jimnastik ve Atıcılık branşında Abdil Ceylan, Güreş, Eskrim, Buz hokeyi ve Buz pateni branşında Mehmet Sümer, Halter, Engelli Halter, Boks, Bilek güreşi, Judo, Engelli Judo, Voleybol ve Halk oyunları branşında ise Ahmet Sarı koordinatörlük yapacak.
Toplantı sonrası açıklamada bulunan kulüp başkanı İslam Yücel, “Yeni yönetimimizle birlikte ikinci toplantımızda spor branşlarımızın sorumlularını belirledik. Yönetim kurulu arkadaşlarımız sorumlu oldukları spor branşlarında koordinatörlerimiz, antrenörlerimiz, sporcularımız ve velilerimizle birlikte koordineli çalışarak kulübümüzün başarısı için çalışacaklar. Tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327