Kağıtsporlu Buzcuların Zorlu Mesaisi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtsporlu buz patenciler, çıkacakları zorlu müsabakalar için çalışmalarını sürdürüyor.Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Buz patenciler, yeni yılda birbirinden zorlu müsabakalarda mücadele edecek....

Kağıtsporlu Buzcuların Zorlu Mesaisi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtsporlu buz patenciler, çıkacakları zorlu müsabakalar için çalışmalarını sürdürüyor.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Buz patenciler, yeni yılda birbirinden zorlu müsabakalarda mücadele edecek. Milli takımında iskelet yapısını oluşturan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Buz patenciler antrenör Rana Göçmen nezaretinde ilk olarak 25-30 Ocak tarihleri arasında İsveç’in Stockholm kentinde yapılacak olan Avrupa Artislik Buz Pateni şampiyonasına katılacak. Geçtiğimiz ay Ankara’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda, Türkiye şampiyonu olarak Avrupa Şampiyonası’na katılma hakkını kazanan Kağıtspor’un buz patencisi Birce Atabey yarışacak.
Kağıtsporlu Buz Patenciler, Avrupa şampiyonasının ardından, 30 Ocak -1 Şubat tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Cumhuriyet Kupası’na katılacak. Cumhuriyet Kupası’nın hemen ardından ise Kağıtsporlu üç buz patenci, 2-9 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Granada kentinde yapılacak olan Universiade Oyunları’na katılacak. Kocaeli Üniversitesi’nde eğitim hayatlarını sürdüren Birce Atabey, Ali Demirboğa ile Sakarya Üniversitesi öğrencisi Sinem Kuyucu’nun katılacağı şampiyonada sporcularımızın derece yapması bekleniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327