Kahraman Tazeoğlu Piazza’da Okurlarıyla Buluşacak

Aşk romanlarının usta kalemi Kahraman Terzioğlu, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’a gelerek, yeni kitabı Yaralı’yı imzalayacak.Şair-yazar Kahraman Tazeoğlu, son kitabı Yaralı’yı piyasaya çıktığı 20 Eylül Cumartesi günü ilk kez Ada Müzik’in...

Kahraman Tazeoğlu Piazza’da Okurlarıyla Buluşacak
Aşk romanlarının usta kalemi Kahraman Terzioğlu, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’a gelerek, yeni kitabı Yaralı’yı imzalayacak.
Şair-yazar Kahraman Tazeoğlu, son kitabı Yaralı’yı piyasaya çıktığı 20 Eylül Cumartesi günü ilk kez Ada Müzik’in katkılarıyla Şanlıurfa’da, hemen ardından 21 Eylül Pazar günü de Kahramanmaraş Piazza AVM’de imzalayacak.
“Aslında yara değildir seni yaralı yapan; o yaranın sende bıraktığı izdir. Ama bazı yaraların izi de yoktur. Çünkü gerçek yaralar, tenin altında kanar” sözleriyle kalplere işleyecek yeni kitabını tamamlayan Kahraman Tazeoğlu, hesaplı alışverişin yanı sıra kentin sosyal ve kültürel yaşamını da renklendiren Piazza’da sevenleriyle buluşacak. Daha önce de “Bukre” adlı kitabını yine Şanlıurfalı sevenleri için imzalayan Tazeoğlu, Yaralı’nın imza gününde, sevenleriyle kısa sohbetler de gerçekleştirecek.
Kitapları hep liste başı
“Seni İçimden Terk Ediyorum”, “Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi”, “Mavi Ada Mektupları”, “Tutsak Mektuplar”, “Araz”, “Susacak Var”, “Mavi Ev”, “Beni Susarken Bölme”,”Başka”, “Eyvallah”, “Kayıp Yüzyılın Prensesi”, “Bambaşka”, “Söz”, “Kıyısızlar” ve “Bukre” adlı kitaplarıyla listelerin ilk sıralarına demir atan Kahraman Tazeoğlu’nun “Yaralı” adlı son kitabının da satış rekorları kırması bekleniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327