Kahveci Karayolları Sorunlarını Masaya Yatırdı

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Karayolları 15. Bölge Müdürü Sami Uyar ve 153. Şube Şefi İsmail Özcan ile Karabük’ün karayolu ulaşımı ile ilgili sorunları görüşmek için bir araya geldi.Karayolları 15. Bölge Müdürü Sami...

Kahveci Karayolları Sorunlarını Masaya Yatırdı
AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Karayolları 15. Bölge Müdürü Sami Uyar ve 153. Şube Şefi İsmail Özcan ile Karabük’ün karayolu ulaşımı ile ilgili sorunları görüşmek için bir araya geldi.
Karayolları 15. Bölge Müdürü Sami Uyar ile toplantıya başlamadan önce basına kısa bir açıklamada bulunan Kahveci, “Bugün burada gerçekleştirdiğimiz toplantıda Karabük’ün Karayolu ulaşımı ile ilgili sorunlarını masaya yatıracağız. Ciddi sorunlarımız yok, ama her geçen gün taleplerimiz artıyor. Yeni yeni gelişmeler oluyor. Bu çerçevede Karabük’ü masaya yatırıyoruz. Yapılan faaliyetlerin son durumunu, proje aşamasında olan bazı yatırımlar var, bu bilgileri Karayolları 15. Bölge Müdürü Sami Bey’den alacağız. Belediye Başkanlarımızın da ilçelerdeki taleplerini de değerlendirmek sureti ile konuşacağız. Bölge Müdürümüz de kendi imkan ve yetkisi çerçevesinde İlimize yapılabilecek çalışmaları değerlendirecek. Genel Müdürlük ve Bakanlık nezdinde karar verilmesi gerekenleri de burada tespit edeceğiz. Sonuç olarak da ben konuyu Karayolları Genel Müdürü veya ihtiyaç varsa Ulaştırma Bakanımıza getirmek sureti ile Karabük’ün ulaşımında sıkıntıları yatırıma çevirmek sureti ile takipçisi olacağız. İlçelerdeki takiplerini Belediye Başkanlarımız yapacak. Genel Müdürlük ve Bakanlık kanadında takip edilmesi gerekenleri de İl Başkanımız ile takip edeceğiz. Bu şekilde Karabük’ün karayolları ile olan sorunlarını hafifleteceğiz” dedi.
Karayolları Bölge Müdürü ile gerçekleştirilen toplantıya AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve Eskipazar Belediye Başkan Vekili İdris Örenbaşı katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327