KAMU YÖNETİCİLERİ SERTİFİKALARI VALİ KAHRAMAN’DAN

Kamu kurumlarında hizmet sunum kapasitesinin artırılması amacıyla Erzincan Valiliği koordinasyonunda Proje Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan ve Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından desteklenen “Kamu Kurumları Personel...

KAMU YÖNETİCİLERİ SERTİFİKALARI VALİ KAHRAMAN’DAN
Kamu kurumlarında hizmet sunum kapasitesinin artırılması amacıyla Erzincan Valiliği koordinasyonunda Proje Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan ve Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından desteklenen “Kamu Kurumları Personel Yönetimi ve Kalitesini Artırma Projesi” kapsamında eğitim gören kamu yöneticilerine sertifikaları düzenlenen törenle verildi.
Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenen sertifika törenine Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Vali Yardımcısı Fatih Kaya, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Polat ve kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri katıldı.
26-31 Ocak 2015 tarihleri arasında toplam 36 saat eğitim gören kamu yöneticilerinin sertifikaları Vali Süleyman Kahraman tarafından verildi. Törende, kamu yöneticileri ile eğitim projesinin genel değerlendirmesini yapan Vali Kahraman, seminerin ardından kamu kurumlarında daha etkin bir iletişim ile hizmet verileceğine inandığını ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327