Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Barın: "işbirliği İçinde Olalım"

Tekirdağ’a bağlı Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın, bölgenin en önemli Sivil Toplum Kuruluşları içinde olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği içerisinde olmak istediklerini söyledi.Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü...

Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Barın:
Tekirdağ’a bağlı Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın, bölgenin en önemli Sivil Toplum Kuruluşları içinde olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği içerisinde olmak istediklerini söyledi.
Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ve Yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Ali Barın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Barın’a yeni görevinde başarılar diledi.
ÇTSO heyeti, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın’ın ilçeye faydalı hizmetlerde bulunacağına inandıklarını söyledi.
Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kapalı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın, Sivil Toplum Kuruluşlarını oldukça önemsediğini belirterek, "Onlar da bizler gibi kamu görevi ifa ediyorlar. Temennim odur ki bölgenin en önemli Sivil Toplum Kuruluşları içinde olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği içerisinde olalım. Birlikte daha güzel işler başarmak adına diyaloğumuzu sürdürelim" dedi.
Ziyarette Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Seçkin ve Yönetim Kurulu üyeleri Sinan Sifil, Murat Taşdelen ve Murat Seymen de Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’ya eşlik etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327