Kar Yağışı Eruh-şırnak Karayolunu Ulaşıma Kapattı

Ssiirt’in Eruh ilçesi ile Şırnak karayolu dün itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanırken, Pervari ve Şirvan kırsalında kapanan köy yolları ulaşıma açıldı.Siirt Özel İdare Genel Sekreteri Recep Güldoğan, dün geceden...

Kar Yağışı Eruh-şırnak Karayolunu Ulaşıma Kapattı
Ssiirt’in Eruh ilçesi ile Şırnak karayolu dün itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanırken, Pervari ve Şirvan kırsalında kapanan köy yolları ulaşıma açıldı.
Siirt Özel İdare Genel Sekreteri Recep Güldoğan, dün geceden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle Şirvan Elmadalı, Cevizlik ve Yamaçlı köyleri ile Pervari Dolusalkım, Çavuşlu ve Geçittepe mevkinde kapanan ulaşım yollarının açıldığını söyledi. Güldoğan, “Kırsalda etkili olan kar yağışı nedeniyle köy yollarının ulaşıma kapanmaması için kar savurma ve greyder araçlarımızla gün boyu seferber olduk. Şuan itibariyle Pervari ve Şirvan’da kapalı köy yolu bulunmuyor” dedi.
Ayrıca Eruh-Şırnak karayolu Breni mevkinde kar yağışı nedeniyle kapanan karayolu ulaşımının açılması için Karayolları Şube Müdürlüğü ekiplerinin çalışma başlattığı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327