Karabacak Viyana’da İncelemelerde Bulundu

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Marmara Belediyeler Birliği meclis üyesi belediye başkanlarıyla birlikte Avusturya’nın başkenti Viyana’daki kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi.Yerel yönetimlerle ilgili değişik...

Karabacak Viyana’da İncelemelerde Bulundu
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Marmara Belediyeler Birliği meclis üyesi belediye başkanlarıyla birlikte Avusturya’nın başkenti Viyana’daki kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi.
Yerel yönetimlerle ilgili değişik konferans, toplantı ve incelemelerde bulunmak üzere birlik üyesi Belediye Başkanları ve birlik genel sekreteriyle birlikte Viyana’da bulunan Başkan Karabacak bir dizi temaslarda bulundu. Birlik üyesi heyet ile birlikte kentin değişik noktalarında bulunan kentsel dönüşüm projelerini yerinde inceleyen Karabacak, aynı projelerin Darıca’da da uygulanması adına örnek olabileceğini ifade etti. Karabacak, “Burada kazanacağımız bilgi ve birikimleri bölgemizde de hayata geçirme adına gözlemlerimiz devam ediyor. Avrupa’da örnek olarak gösterilen bu çalışmaları kendi bölgelerimizde de hayata geçirmek adına bizlerde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Özellikle deprem kuşağında yer alan bölgemiz açısından bu çalışmalar hayati önem arz ediyor. İnsanlarımızın güvenli ortamlarda yaşamaları öncelikli görevlerimiz arsında yer alıyor” diyerek kentsel dönüşümün önemine vurgu yaptı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327