Karacabey'e trilyonluk yatırım yapılacak

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Karacabey’e 3 sene içinde altyapı çalışmaları için 190 trilyon harcayacaklarını söyledi.

Karacabey'e trilyonluk yatırım yapılacak
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Karacabey’e 3 sene içinde altyapı çalışmaları için 190 trilyon harcayacaklarını söyledi. Altepe, ’’Yakında Bursa’nın şehir suyu, suyu kıt olan Karacabey’in tüm mahallerine ulaşacak.’’ dedi.

Altepe, tüm köylerde asfaltlama çalışmalarının yapıldığını belirterek, "İşte Sarıbey yolu yapılıyor. Sorduk. Ne kadar tutuyor yol dedik. 2.2 trilyon dediler. Bunu Özel İdare nasıl yapsın. Valilik nasıl yapsın. Trilyonlarca tutan yatırımlar Büyükşehirle birlikte yapılıyor. Köy köy geziyoruz. Bursa’nın tarihi değerlerine sahip çıkıyoruz.

Ayağa kalkmadık tarihi eser kalmadı. Bursa artık UNESCO Dünya Mirası listesine girdi. Bursa’da ve Karacabey’de kıyıda köşede ne kadar tarihi eser varsa hepsi bizim planımızda. Karacabey her alanda gelişmesi ve kalkınması artık Büyükşehirle birlikte olacak. Bölgelerde hangi konuda destek verilmesi gerekirse bu konuda destek vereceğiz. Bizler her türlü hizmete hazırız. Bu halk bizi seviyor ve destekliyor. Bizler de hizmetlerimizle halkımızı sevdiğimizi gösteriyoruz.’’ dedi. 
Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2016, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327