Karadayı’dan Açıklama...

Karadayı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Metin Karadayı, New City projesinin akıbeti konusunda yazılı bir açıklama yaptı.New City’e ait arsaların yeni oluşuma devredilmesinin bazı kesimler tarafından yanlış algılandığını ifade...

Karadayı’dan Açıklama...
Karadayı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Metin Karadayı, New City projesinin akıbeti konusunda yazılı bir açıklama yaptı.
New City’e ait arsaların yeni oluşuma devredilmesinin bazı kesimler tarafından yanlış algılandığını ifade eden İşadamı Ahmet Metin Karadayı, “Bu arsaları Erzurum’un güvenilir iş adamlarına devir ettik. Yani arsalarımızı bu oluşumdaki kişilere emanet verdik. Bu arsalar üzerinde yine Karadayı olarak inşaatlarımızı yapmayı sürdüreceğiz. Biz hiçbir şekilde hiç kimsenin hakkını başkalarına vermeyiz ve sunmayız” dedi.
Hiç kimsenin mağdur olmayacağını da sözlerine ekleyen İşadamı Karadayı, ”Birileri halkın ve hak sahiplerinin kafasını karıştırmaya çalışıyor. Hiçbir sorunumuz kalmadı. Hak sahiplerinin dairelerini 2015 yılının Ekim ayında kura çektirerek teslim edeceğiz. Hiçbir hak sahibinden, dairelerini teslim edene kadarda aylık ödenti almayacağız. Daireleri teslim ettikten sonra bize ödemelerini yapacaklar” şeklinde konuştu.
İşadamı Karadayı, Karadayı Holding olarak sürekli kamuoyunu bilgilendireceklerini, bunun dışında yapılan açıklama ve iddialara kamuoyunun itibar etmemesini istedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327