Karadeniz kulübü o kızı arıyor!

Giresunspor-Adana Demirspor maçını izlemek isteyen küçük kız stada alınmayınca, stat kapısında dakikalarca ağladı.

Karadeniz kulübü o kızı arıyor!

Giresunspor-Adana Demirspor maçına, Passolig kartı olmadığı için alınmayan küçük kız çocuğu stat kapısında dakikalarca ağlamasına rağmen içeri alınmadı.

PTT 1. Lig’de geçtiğimiz hafta sonu oynanan Giresunspor-Adana Demirspor maçını izlemek isteyen küçük bir kız Passolig engeline takılınca göz yaşına boğuldu.

Büyükannesiyle beraber stada gelen kız çocuğu, içeride maç oynandığını görünce içeri girmek istedi. Ancak görevliler iki nedenden dolayı buna izin vermedi. Birincisi; yanındaki yaşlı kadının Passolig’i yoktu. İkinci sebep ise, 7 yaşından küçük olduğu için kural gereği Passolig çıkarılması mümkün değildi. Küçük çocuk bütün ısrarlarına rağmen stada alınmayınca dakikalarca göz yaşı döktü ve çaresizce büyükannesiyle beraber kapıdan geri döndü.

Giresunspor Yönetim Kurulu bu olay üzerine kulübün resmi Twitter hesabından bir duyuru yaparak, küçük kızı tanıyanların kulübe başvurmasını istedi. Twitter mesajında, “Passolig olmadığı için stada alınmayan ve ağlayan kızımızı tanıyanların bizimle irtibat kurması rica olunur” ifadesi kullanıldı. 


Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327