Karakolda bahçesinde intihar

Erzurum'un merkez Yakutiye İlçesi'nde, kendisini terk eden eşinin çocuğunu göstermemesi üzerine bunalıma giren 36 yaşındaki adam, karakolun bahçesinde intihar girişiminde bulundu.

Karakolda bahçesinde intihar

Karakolun bahçesine giren Hanefi A., kendisini terk edip baba evine giden 6 yıllık eşinin 15 aylık oğlunu göstermediğini söyleyerek cebinden çıkardığı bıçağı boğazına dayadı.

"Oğlumu görmezsen canıma kıyarım" diyen Hanefi A., polislere zor anlar yaşattı. Elinde bıçağı boğazına dayamış ve bir süre yerde oturan Hanefi A.'nın yanına İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Dedebağı geldi, bir süre sohbet etti. Dedebağı, Hanefi A.'ya bıçağı bırakması halinde oğlunu kendisine göstereceğine söz verdi. Bunun üzerine ikna olan Hanefi A., elindeki bıçağı bıraktı. Polis merkezi önünde hazır bekleyen 112 Acil Servis ekipleri Hanefi A.'nın yanınan giderek sedye ile ambulansa taşıdı. Hanefi A., oğlunu görene kadar tıbbi müdahale yapılmasını istemedi.

Yaklaşık 15 dakika sonra polis ekipleri, Hanefi A.'nın görmek istedeği oğlunu karakolun bahçesine getirdi. Ambulanstan inen baba, polis merkezinin tel örgüleri arkasında 6 polis memurunun ortasında duran çocuğuna baktı ve yanağından bir kere öptü. Hanefi A., daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2014, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327